״האיש שצעק סרק סרק״

מאת: אבי זלינגר

הספר שחושף את נסיבות הרצח האמיתיות
של ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל

הרצאה מקיפה על נסיבות רצח רבין והסתרתו המרצה, מחבר הספר - אבי זלינגר

סיור מקיף בעקבות פרשת רצח רבין

סיור מקיף בזירת הרצח וסביבותיה - כולל מענה לכל השאלות העולות מהפרשה.

חברות במועדון חושפי האמת

החברות מקנה:

  1. שני ספרים חתומים על ידי המחבר 
  2. גישה חופשית לכל ההרצאות והסיורים על פרשת רצח רבין
  3. כרטיס כניסה חופשי לכל יוזמות הגיוס והתמיכה לקידום ועדת חקירה לפרשת רצח רבין.
  4. דיוור אישי במייל לכל החשיפות והחדשות סביב הפרשה

צור קשר

אבי זלינגר
טלפון: 052-8010967, 054-5767161
דוא"ל Zelinger@inter.net.il

בואו לתמוך בהוצאת הספר 'האיש שצעק סרק סרק'

שלום, נעים מאד, שמי אבי זלינגר, 60 תושב תל אביב, בלוגר, מייקר, מפתח פטנטים, ואני חוקר פרשות היסטוריות ומומחה לארכיונים. בשירותי הצבאי שירתי במערך האיסוף של אמ”ן, שם רכשתי כלי מחקר וכישורי מודיעין, שסייעו לי בחשיפת האמת בפרשיות ידועות בציבוריות הישראלית לאורך השנים. בימים אלה אני משלים את כתיבת הספר “האיש שצעק סרק סרק” – על כל האמת שהוסתרה מהציבור בישראל, אודות רצח רבין. 
הספר עוסק בכלל הנסיבות לרצח, ובמעשים המכוערים שאותם מנסים מספר גורמים להסתיר מן הציבור.
הספר חושף מיהו ״האיש שצעק סרק סרק״, ואת הסיבה שצעק והוסתר לאחר מכן על ידי ״שומרי הסף״ בוועדת שמגר.
הספר גם חושף את ״התרגיל״ המדהים שהביא להירצחו של ראש הממשלה יצחק רבין ולכשלון יחידת האב
טחה 730 בהגנה על ראש הממשלה.

איך הכל התחיל?

 

לפני כשלוש שנים, במסגרת פרשה אחרת שעסקתי בה בניסיון להביא לסיומה בכבוד, נפגש איתי אחד מחסידי הרב עוזי משולם לבקשתו, ליד האנדרטה לזכר יצחק רבין ז”ל, באישון לילה גשום וסוער. האיש, שרצה למסור לי חומרים על ‘פרשת ילדי תימן’, התלונן על כך שממשלת רבין עשתה לעוזי משולם עוול איום ונורא, כשזרקו אותו לכלא בניגוד להסכם מפורש, שבו הבטיחו לא לפגוע בו ולא לעצור אותו במהלך המשא ומתן, סביב התבצרות חסידיו בביתו שביהוד.
המו”מ אמור היה להתנהל במלון ‘אויה’ ביהוד, אך כאשר הגיעו למקום משולם ומלוויו, הם נעצרו במקום, ולאחר מכן נשפטו והושלכו לכלא,וארגונו של הרב עוזי משולם ‘משכן אוהלים’ הוצא אל מחוץ לחוק על ידי ממשלת רבין.

תוך כדי שיחה נפלט לאיש, שהוא וחבריו סייעו ליגאל עמיר ברצח רבין (“מידה כנגד מידה על השלכת עוזי משולם לכלא שאטה ורדיפת חסידיו באכזריות”).
הוא סיפר לי שהם היו בזמן היריות בחניון הצפוני בסמוך למדרגות העירייה, והיו עדים לרצח. התקשיתי להאמין, ואז הוא סיפר תיאור מדוקדק שבדיעבד התגלה כמדויק ביותר. 

לטענתו, תיאורו של האיש שצעק ‘סרק סרק’ הועלם במכוון ממסקנות וועדת שמגר, למרות שתיאורו המפורט קיים בעדויות מספר שוטרים שנגבו בזירת הרצח.
מיד לאחר קבלת המידע פניתי במייל לשירות הביטחון הכללי, וניסיתי לשתף אותם במידע זה – אך הם מעולם לא חזרו אלי. 

התחלתי לחקור, וגיליתי כל כך הרבה דברים שהציבור לא יודע – שהחלטתי להוציא על הפרשה הזו ספר. בחקירתי התברר לי מי האלמוני שצעק ‘סרק סרק’. זה לא יגאל עמיר. זה גם לא היה מאבטח. במחקרי גיליתי בדיוק מי האיש, מה חלקו ברצח, מטעם מי הוא פעל, ומה הוא עשה לפני ואחרי הרצח.
גיליתי שבעת הרצח שמרו על ראש הממשלה 2 מאבטחים בלבד במקום 18 (כן, שניים – אתם קוראים נכון). הסיבה לכשל האבטחה החמור הזה נחשפה בפני גם היא, וגם הדרך שבה ניסתה וועדת שמגר לטשטש אותו. הכשל לא היה מקרי. קדם לו תרגיל מעניין. גם בתרגיל הזה יעסוק הספר.
בספר אני אשרטט את הדרכים המתוחכמות שבהן הוסתרה האמת מהציבור לאורך כל השנים, וייחשפו בו עשרות פרטים חדשים על נסיבות הרצח.

מה נעשה עד עכשיו, וכיצד תמיכתכם יכולה להועיל

במשך שלוש שנים ריכזתי את כל חומרי החקירה של וועדת שמגר לעניין רצח ראש הממשלה. איתרתי את כל החומרים של וועדת שמגר בארכיוני המדינה, העתקתי וניתחתי אותם אחד אחד – ומצאתי בהם חומרים מעניינים רבים. כמו כן ערכתי חיפוש ממוקד בארכיונים נוספים, ועל ידי כך יכולתי להצליב את כל הידיעות והחומר שנאסף על ידי – ולחשוף את ההתרחשויות האמיתיות בזירת הרצח, ואת ניסיונות ההסתרה של נסיבותיו. התגלית הגדולה שהכתה בי הייתה שעדותו של חסיד עוזי משולם אותו פגשתי ליד האנדרטה – התבררה במדויקת להפליא.
ערכתי ראיונות עם עשרות אנשים הקשורים ברצח רבין ובחקירתו, התחקיתי אחר דמויות אפופות סוד שנטלו חלק במזימה לרצוח את ראש הממשלה, ופענחתי את תעשיית הטיוח וההסתרה שצמחה בעקבותיו.
בימים אלה, ולאחר עבודה מאומצת, אני מוציא בימים אלה ספר שלם ומקיף, הכתוב בצורה רהוטה וקולחת, ואשר מביא בתוכו עשרות מסמכים, קטעי עיתונות, פרטים מוכמנים וחקירות שאת חלקן הגדול איש בציבור לא הכיר עד עתה.
הספר עומד להכות גלים בתגליות הרבות שבו על פרשיית רצח ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל.
הספר גם מצביע על הסיבה מדוע הוסתרה האמת הכואבת מהציבור הישראלי, ומי עלול לאבד את מעמדו ועוצמתו, אם הסיפור האמיתי ייחשף ברבים.

אתם מוזמנים לרכוש את הספר, להצטרף אלי לסיור בזירת הרצח, או ליהנות מהרצאה מרתקת על נסיבות הרצח והסתרתו. כמו כן את מוזמנים לתמוך במאמץ להקמת וועדת חקירה ממלכתית, שתחקור את כל נסיבות רצח רבין, ואת הסיבה להסתרתן.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות