האיש שצעק “סרק סרק”

מאת: אבי זלינגר


מאת המחבר: אבי זלינגר

הספר חושף לראשונה את הנסיבות האמיתיות לרצח רוה”מ יצחק רבין ז”ל, שהוסתרו במשך 26 שנה. הספר לווה במחקר מקיף בן 3 שנים, שגובה בעדויות ובמסמכים.

>
>
>
>
>

מי האלמוני שצעק ‘סרק סרק’.
״התרגיל״ המדהים שהביא להרצחו של ראש הממשלה יצחק רבין.
כשלון יחידת האבטחה 730 בהגנה על ראש הממשלה.
חשיפת האמת מאחורי הסיפור.
עשרות פרטים חדשים על נסיבות הרצח.

אפשרויות הרכישה

על המחבר

שלום, נעים מאד, שמי אבי זלינגר, 60 תושב תל אביב, בלוגר, מייקר, מפתח פטנטים, ואני חוקר פרשות היסטוריות ומומחה לארכיונים. בשירותי הצבאי שירתי במערך האיסוף של אמ”ן, שם רכשתי כלי מחקר וכישורי מודיעין, שסייעו לי בחשיפת האמת בפרשיות ידועות בציבוריות הישראלית לאורך השנים. בימים אלה אני משלים את כתיבת הספר “האיש שצעק סרק סרק” – על כל האמת שהוסתרה מהציבור בישראל, אודות רצח רבין. 
הספר עוסק בכלל הנסיבות לרצח, ובמעשים המכוערים שאותם מנסים מספר גורמים להסתיר מן הציבור.
הספר חושף מיהו ״האיש שצעק סרק סרק״, ואת הסיבה שצעק והוסתר לאחר מכן על ידי ״שומרי הסף״ בוועדת שמגר.
הספר גם חושף את ״התרגיל״ המדהים שהביא להירצחו של ראש הממשלה יצחק רבין ולכשלון יחידת האב
טחה 730 בהגנה על ראש הממשלה.

מה הסיפור?

לפני כשלוש שנים, במסגרת פרשה אחרת שעסקתי בה בניסיון להביא לסיומה בכבוד, נפגש איתי אחד מחסידי הרב עוזי משולם לבקשתו, ליד האנדרטה לזכר יצחק רבין ז”ל, באישון לילה גשום וסוער. האיש, שרצה למסור לי חומרים על ‘פרשת ילדי תימן’, התלונן על כך שממשלת רבין עשתה לעוזי משולם עוול איום ונורא, כשזרקו אותו לכלא בניגוד להסכם מפורש, שבו הבטיחו לא לפגוע בו ולא לעצור אותו במהלך המשא ומתן, סביב התבצרות חסידיו בביתו שביהוד.
המו”מ אמור היה להתנהל במלון ‘אויה’ ביהוד, אך כאשר הגיעו למקום משולם ומלוויו, הם נעצרו במקום, ולאחר מכן נשפטו והושלכו לכלא,וארגונו של הרב עוזי משולם ‘משכן אוהלים’ הוצא אל מחוץ לחוק על ידי ממשלת רבין.

תוך כדי שיחה נפלט לאיש, שהוא וחבריו סייעו ליגאל עמיר ברצח רבין (“מידה כנגד מידה על השלכת עוזי משולם לכלא שאטה ורדיפת חסידיו באכזריות”).
הוא סיפר לי שהם היו בזמן היריות בחניון הצפוני בסמוך למדרגות העירייה, והיו עדים לרצח. התקשיתי להאמין, ואז הוא סיפר תיאור מדוקדק שבדיעבד התגלה כמדויק ביותר. 

לטענתו, תיאורו של האיש שצעק ‘סרק סרק’ הועלם במכוון ממסקנות וועדת שמגר, למרות שתיאורו המפורט קיים בעדויות מספר שוטרים שנגבו בזירת הרצח.
מיד לאחר קבלת המידע פניתי במייל לשירות הביטחון הכללי, וניסיתי לשתף אותם במידע זה – אך הם מעולם לא חזרו אלי. 

התחלתי לחקור, וגיליתי כל כך הרבה דברים שהציבור לא יודע – שהחלטתי להוציא על הפרשה הזו ספר. בחקירתי התברר לי מי האלמוני שצעק ‘סרק סרק’. זה לא יגאל עמיר. זה גם לא היה מאבטח. במחקרי גיליתי בדיוק מי האיש, מה חלקו ברצח, מטעם מי הוא פעל, ומה הוא עשה לפני ואחרי הרצח.
גיליתי שבעת הרצח שמרו על ראש הממשלה 2 מאבטחים בלבד במקום 18 (כן, שניים – אתם קוראים נכון). הסיבה לכשל האבטחה החמור הזה נחשפה בפני גם היא, וגם הדרך שבה ניסתה וועדת שמגר לטשטש אותו.
הכשל לא היה מקרי. קדם לו תרגיל מעניין. גם בתרגיל הזה יעסוק הספר.
בספר אני אשרטט את הדרכים המתוחכמות שבהן הוסתרה האמת מהציבור לאורך כל השנים, וייחשפו בו עשרות פרטים חדשים על נסיבות הרצח.

תודה על תמיכתכם


2021 כל הזכויות שמורות לאבי זלינגר © הדף נבנה על ידי DigitaLink

מציג את כל 6 התוצאות

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות